Toaletní papír dvouvrstvý, 23 cm, 100% celuloza,180 m, 6 rolí/balení
Toaletní papír dvouvrstvý, 23 cm, 100% celuloza,180 m, 6 rolí/balení
-15%
Celulóza
Toaletní papír 23 cm, 2-vrstvý, 100% celuloza,180 m (6 rolí/bal) Více
Výrobce: Fabryka Papieru KACZORY sp. z o.o.Kód produktu: 502 Doprava a platba
Běžná cena 473 Kč.
Ušetříte
15% (71 Kč)
402 Kč s DPH
Toaletní papír 23 cm, 2-vrstvý, 100% celuloza,180 m (6 rolí/bal) Více
Výrobce: Fabryka Papieru KACZORY sp. z o.o.Kód produktu: 502 Doprava a platba
- materiál: 100% celulóza, bílá, 2-vrstvá
- vlastnosti: vymačkávaný, jemný, perforovaný po 22,4 cm
- délka návinu 180 m /804 lístků/, průměr role 23 cm, šířka návinu 9 cm
Obchodní balení: 6 rolí v balení
Parametry
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 16 g/m2 |
| Délka: | 180 m |
| Průměr: | 23 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | V rolích |
| Barva: | Bílá |
Ke stažení
Karta produktu.pdf (pdf, 229.1 kB)





