Toaletní papír dvouvrstvý, GASTRO, 100% celuloza, 96 ks/balení
Toaletní papír dvouvrstvý, GASTRO, 100% celuloza, 96 ks/balení
Toaletní papír GASTRO, 100% CELULOZA, 2 vrstvý (96ks/balení) Více
Výrobce: Fabrika papieru OlawaKód produktu: 523 Doprava a platba
Běžná cena 766 Kč.
Ušetříte
0% (0,10 Kč)
765,90 Kč s DPH
Toaletní papír GASTRO, 100% CELULOZA, 2 vrstvý (96ks/balení) Více
Výrobce: Fabrika papieru OlawaKód produktu: 523 Doprava a platba
- 2-vrstvý, 100%celuloza, super bílý, vymačkávaný, perforovaný po 11cm
- délka 18 m, 160 útržků x 11cm, šířka 9,5 cm
- průměr dutinky 4 cm
- obchodní balení obsahuje 96 rolí (12 balíčků po 8 rolích)
Parametry
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 17 g/m2 |
| Délka: | 18 m |
| Průměr: | 11 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Obchodní balení: | 96 rolí |
| Typ: | V rolích |
Ke stažení
Karta produktu.pdf (pdf, 243.4 kB)





