Papírové ručníky jednotlivé, skládané OPTIMUM, dvouvrstvé, 3200 ks
Papírové ručníky jednotlivé, skládané OPTIMUM, dvouvrstvé, 3200 ks
Jednotlivé papírové ručníky skládané OPTIMUM, dvouvrstvé, 3200 ks Více
Kód produktu: 1854 Doprava a platba
Jednotlivé papírové ručníky skládané OPTIMUM, dvouvrstvé, 3200 ks Více
Kód produktu: 1854 Doprava a platba
- certifikát FSC a EU Ecolabel: PL/004/011
- dvouvrstvé, surovina recykl, vymačkávané
- bílé, skládané do "V", gramáž: 2 x 20 g/m2
- rozměry rozloženého ručníku 23 x 25 cm, složeného 11,5 x 25 cm
- certifikát zdravotní kvality
Schváleno pro styk s potravinami. Splňují požadavky nařízení Evropského parlamentu č. 1935/2004 o materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami a nařízení Komise (ES) č. 2023/2006 ze dne 22. prosince 2006 o správné výrobní praxi ve vztahu k materiálům a předměty určené pro styk s potravinami s potravinami.
Obchodní balení: karton obsahuje 3200 ks ručníků ( 20 balíčků po 160 ks )
Parametry
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 20 g/m2 |
| Délka: | 25 cm |
| Šířka: | 23 cm |
| Obchodní balení: | 3 200 ks ručníků |
| Barva: | Šedá |
| Sklad ručníku: | V |





