Toaletní papír dvouvrstvý, 18 cm, 100% celuloza, 100 m, 12rolí/balení
Toaletní papír dvouvrstvý, 18 cm, 100% celuloza, 100 m, 12rolí/balení
-5%
Celulóza
Toaletní papír 18 cm, 2-vrstvý, 100% celulóza, 100 m (12rolí/bal) Více
Kód produktu: 500 Doprava a platba
Běžná cena 405 Kč.
Ušetříte
5% (21 Kč)
384 Kč s DPH
Toaletní papír 18 cm, 2-vrstvý, 100% celulóza, 100 m (12rolí/bal) Více
Kód produktu: 500 Doprava a platba
- materiál: 100% celulóza, bílá, 2-vrstvá
- vlastnosti: vymačkávaný, jemný, perforovaný po 22,4 cm
- délka návinu 100 m /447 lístjů/, průměr role 18 cm, šířka návinu 9 cm
Obchodní balení: 12 rolí v balení
Parametry
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 16 g/m2 |
| Délka: | 100 m |
| Průměr: | 18 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Obchodní balení: | 12 rolí |
| Typ: | V rolích |
| Barva: | Bílá |
Ke stažení
Karta produktu.pdf (pdf, 229.6 kB)











