Toaletní papír dvouvrstvý bez dutinky, OPTIMUM bílý, průměr 12 cm, délka 85 m, 18 rolí/karton
Toaletní papír dvouvrstvý bez dutinky, OPTIMUM bílý, průměr 12 cm, délka 85 m, 18 rolí/karton
-10%
Recyklovaný papír
Toaletní papír bez dutinky OPTIMUM bílý, prům. 12 cm, délka 85 m, 2- vrst. (18 rolí/karton) Více
Kód produktu: 501 Doprava a platba
Běžná cena 542 Kč.
Ušetříte
10% (55 Kč)
487 Kč s DPH
Toaletní papír bez dutinky OPTIMUM bílý, prům. 12 cm, délka 85 m, 2- vrst. (18 rolí/karton) Více
Kód produktu: 501 Doprava a platba
Certifikát EU Ecolabel: PL/004/011
- Počet vrstev: 2
- Perforace: po 25 cm
- Délka: 85 m
- Průměr: 12 cm
- Balení: 18 rolí
- Materiál: recykl
- Barva: bílá
- Gramáž: 2x18 g/m²
Parametry
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 17 g/m2 |
| Délka: | 85 m |
| Průměr: | 12 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Obchodní balení: | 18 rolí |
| Typ: | V rolích |
| Barva: | Bílá |
Ke stažení
Ecolabel certifikát.pdf (pdf, 514.6 kB)
Karta produktu.pdf (pdf, 365.1 kB)