Toaletní papír dvouvrstvý, STANDARD, 23 cm, 170 m, bělost 75 %, 6 rolí/balení
Toaletní papír dvouvrstvý, STANDARD, 23 cm, 170 m, bělost 75 %, 6 rolí/balení
-15%
Recyklovaný papír
Toaletní papír STANDARD, 23 cm, 170 m, 2 vrstvý, bělost 75%, (6rolí/balení) Více
Kód produktu: 510 Doprava a platba
Běžná cena 326 Kč.
Ušetříte
15% (49 Kč)
277 Kč s DPH
Toaletní papír STANDARD, 23 cm, 170 m, 2 vrstvý, bělost 75%, (6rolí/balení) Více
Kód produktu: 510 Doprava a platba
- certifikát FSC a EU Ecolabel: PL/004/011
- 2 - vrstvý, bílý-bělost 75%, vymačkávaný, jemný, perforovaný po 23 cm, délka návinu 170 m
- průměr dutinky 6 cm, šířka návinu 9 cm, průměr role 23 cm
- uvedená cena je za jedno balení
Obchodní balení obsahuje 6 rolí
Parametry
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 16,5 g/m2 |
| Délka: | 170 m |
| Průměr: | 23 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Barva: | Bílá |
Ke stažení
Karta produktu PSB103.pdf (pdf, 351.7 kB)

