Zásobník na hygienické vložky a tampony Merida STELLA
Zásobník na hygienické vložky a tampony Merida STELLA
-8%
Zásobník na hygienické vložky a tampony Merida STELLA - bílý Více
Kód produktu: 5009 Doprava a platba
Běžná cena 3 140 Kč.
Ušetříte
8% (240 Kč)
2 900 Kč s DPH
Zásobník na hygienické vložky a tampony Merida STELLA - bílý Více
Kód produktu: 5009 Doprava a platba
- pojme až 35 hygienických vložek a 30 tamponů (normal)
- při vytažení jedné hygienické vložky/tamponu ze zásobníku se vysune další
- maximální velikost hygienických vložek: 11,5 x 9 cm
- vyrobeno z černě lakované nerezové oceli
- boční spoje svařené a broušené, neviditelné panty
- uzamykatelné, zajištěno odolným ocelovým cylindrickým zámkem na klíč (zámek v jedné rovině s povrchem zařízení)
- 10 let záruka
- Pro zachování záruky je nutné dodržovat pravidla údržby a čištění popsaná v záručních podmínkách
| Výška | 34.2 cm |
|---|---|
| Materiál | nerez |
| Šířka | 12 cm |
| Hloubka | 10 cm |
| Typ | na hygienické potřeby |
| Barva | bílá |
| Instalace | vrtání |
| Umístění | na stěnu |
| Provedení | mat |
| Výrobce | Merida Sp. z o.o. |
