Čistivo z netkané textilie v rolích, bílé, 45m
Čistivo z netkané textilie v rolích, bílé, 45m
-10%
Čistivo z netkané textilie v rolích, bílé, 45m Více
Kód produktu: 1889 Doprava a platba
Běžná cena 402 Kč.
Ušetříte
10% (40 Kč)
362 Kč s DPH
- bílé, měkké, vymačkávané, jednovrstvé, délka návinu 45 m, šířka 30 cm, průměr 18 cm
- vyrobeno z viskózy (70%) a polyesteru (30%)
- perforace po 30 cm
Obchodní balení: v kartonu jsou 4 ks, ale možno koupit i jednotlivě (uváděná cena je za 1 kus)
Parametry
| Materiál: | Viskóza a polyester |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 65 g/m² |
| Délka: | 45 m |
| Průměr: | 18 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Obchodní balení: | 4 ks |
| Barva: | Bílá |
| Perforace: | 30 cm |
Ke stažení
UAB702 Karta produktu.pdf (pdf, 357.4 kB)





