Čistivo z netkanej textílie v roliach, biele, 45m
Čistivo z netkanej textílie v roliach, biele, 45m
-10%
Čistivo z netkanej textílie v roliach, biele, 45m viac
Kód produktu: 1889 Doprava a platba
Štandardná cena 16,50.
Ušetríte
10% (1,65)
14,85 s DPH
- biele, mäkké, vytláčané, jednovrstvové, dĺžka návinu 45 m, šírka 30 cm, priemer 18 cm
- vyrobené z viskózy (70%) a polyesteru (30% )
- perforácia po 30 cm
Obchodné balenie: v kartóne sú 4 ks, ale možno kúpiť aj jednotlivo (uvádzaná cena je za 1 kus)
Parametre
| Materiál: | Viskóza a polyester |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 65 g/m² |
| Délka: | 45 m |
| Průměr: | 18 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Obchodní balení: | 4 ks |
| Barva: | Bílá |
| Perforace: | 30 cm |
Stiahnúť
UAB702 Karta produktu.pdf (pdf, 357.4 kB)





