Papírové ručníky jednotlivé, skládané EKONOM, šedé, 5000 ks
Papírové ručníky jednotlivé, skládané EKONOM, šedé, 5000 ks
-15%
Jednotlivé papírové ručníky skládané EKONOM, šedé, 5000 ks Více
Kód produktu: 1851 Doprava a platba
Běžná cena 628 Kč.
Ušetříte
15% (94 Kč)
534 Kč s DPH
- jednovrstvé, surovina recykl, vymačkávané,
- šedé, skládané do "V", gramáž 38 g/m2
- rozměry rozloženého ručníku 23 x 25 cm, složeného 11,5 x 25 cm
Schváleno pro styk s potravinami. Splňují požadavky nařízení Evropského parlamentu č. 1935/2004 o materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami a nařízení Komise (ES) č. 2023/2006 ze dne 22. prosince 2006 o správné výrobní praxi ve vztahu k materiálům a předměty určené pro styk s potravinami s potravinami.
Obchodní balení: karton obsahuje 5000 ks ručníků ( 20 balíčků po 250 ks )
Parametry
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 38 g/m2 |
| Délka: | 23 cm |
| Šířka: | 25 cm |
| Obchodní balení: | 5 000 ks ručníků |
| Barva: | Šedá |
| Sklad ručníku: | V |
Ke stažení
Prohlášení.pdf (pdf, 1.2 MB)
Certifikát zdravotní kvality (2).pdf (pdf, 459.6 kB)
VES074 Karta produktu.pdf (pdf, 362.2 kB)



