Papierové uteráky jednotlivé, skladané EKONOM, šedé, 5000 ks
Papierové uteráky jednotlivé, skladané EKONOM, šedé, 5000 ks
Jednotlivé papierové uteráky skladané EKONOM, šedé, 5000 ks viac
Kód produktu: 1851 Doprava a platba
Jednotlivé papierové uteráky skladané EKONOM, šedé, 5000 ks viac
Kód produktu: 1851 Doprava a platba
- jednovrstvové, surovina recykl, vytlačené,
- šedé, skladané do "V", gramáž 38 g/m2
- rozmery rozloženého uteráka 23 x 25 cm, zloženého 11,5 x 25 cm
Schválené na styk s potravinami. Spĺňajú požiadavky nariadenia Európskeho parlamentu č. 1935/2004 o materiáloch a predmetoch určených na styk s potravinami a nariadenie Komisie (ES) č. 2023/2006 z 22. decembra 2006 o správnej výrobnej praxi vo vzťahu k materiálom a predmety určené na styk s potravinami s potravinami.
Obchodné balenie: kartón obsahuje 5000 ks uterákov ( 20 balíčkov po 250 ks )
Parametre
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 38 g/m2 |
| Délka: | 23 cm |
| Šířka: | 25 cm |
| Obchodní balení: | 5 000 ks ručníků |
| Barva: | Šedá |
| Sklad ručníku: | V |



