Papierové uteráky v roliach s adaptérom trojvrstvové MAXI AUTOMATIC, 6 roliek/bal
Papierové uteráky v roliach s adaptérom trojvrstvové MAXI AUTOMATIC, 6 roliek/bal
-15%
Papierové uteráky v rolkách s adaptérom MAXI AUTOMATIC, trojvrstvové, 6 rolí/bal viac
Kód produktu: 1881 Doprava a platba
Štandardná cena 60,48.
Ušetríte
15% (9,06)
51,42 s DPH
Papierové uteráky v rolkách s adaptérom MAXI AUTOMATIC, trojvrstvové, 6 rolí/bal viac
Kód produktu: 1881 Doprava a platba
- certifikát FSC a EÚ Ecolabel: IT/004/010
- 3 vrstvové, biele
- belosť 85%, vytláčané, 100% celulóza
- dĺžka návinu 100 m, šírka 20 cm, priemer 18,5 cm
- počet lístkov z role je 500 ks s dĺžkou lístka 24 cm, gramáž 3 x 17 g/m2
- dermatologicky testované span>
Obchodné balenie: 6 rolí
Parametre
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 3 |
| Gramáž: | 3 x 17 g/m2 |
| Délka: | 120 m |
| Průměr: | 19,5 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | Ručníky |
| Barva: | Bílá |
| Požadované vlastnosti: | Maxi |
Stiahnúť
Prohlášení pro styk s potravinami.pdf (pdf, 221.4 kB)
Prohlášení ECOLABEL.pdf (pdf, 547.8 kB)
Karta produktu.pdf (pdf, 358.4 kB)














