Papírové ručníky v rolích s adaptérem třívrstvé MAXI AUTOMATIC, 6 rolí/bal
Papírové ručníky v rolích s adaptérem třívrstvé MAXI AUTOMATIC, 6 rolí/bal
-15%
Papírové ručníky v rolích s adaptérem MAXI AUTOMATIC, třívrstvé, 6 rolí/bal Více
Kód produktu: 1881 Doprava a platba
Běžná cena 1 474 Kč.
Ušetříte
15% (221 Kč)
1 253 Kč s DPH
Papírové ručníky v rolích s adaptérem MAXI AUTOMATIC, třívrstvé, 6 rolí/bal Více
Kód produktu: 1881 Doprava a platba
- certifikát FSC a EU Ecolabel: IT/004/010
- 3 vrstvé, bílé
- bělost 85%, vymačkávané, 100% celulóza
- délka návinu 100 m, šířka 20 cm, průměr 18,5 cm
- počet lístků z role je 500 ks o délce lístku 24 cm, gramáž 3 x 17 g/m2
- dermatologicky testováno
Obchodní balení: 6 rolí
Parametry
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 3 |
| Gramáž: | 3 x 17 g/m2 |
| Délka: | 120 m |
| Průměr: | 19,5 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | Ručníky |
| Barva: | Bílá |
| Požadované vlastnosti: | Maxi |
Ke stažení
Prohlášení pro styk s potravinami.pdf (pdf, 221.4 kB)
Prohlášení ECOLABEL.pdf (pdf, 547.8 kB)
Karta produktu.pdf (pdf, 358.4 kB)














