Papierové uteráky v roliach jednovrstvové MAXI AUTOMATIC classic, 6 roliek/balenie
Papierové uteráky v roliach jednovrstvové MAXI AUTOMATIC classic, 6 roliek/balenie
-15%
Papierové uteráky v roliach MAXI AUTOMATIC classic, jednovrstvové, 6 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1867 Doprava a platba
Štandardná cena 71,07.
Ušetríte
15% (10,67)
60,40 s DPH
Papierové uteráky v roliach MAXI AUTOMATIC classic, jednovrstvové, 6 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1867 Doprava a platba
- recyklovaný papier ,jednovrstvový, dĺžka návinu 250 m
- biely - belosť 75%, vytláčaný, vlnitý, gramáž 42 g/m2
< span>- počet listov v úlohe 909 ks* /1042 ks*/
- uvedená cena je za jedno balenie
Obchodné balenie obsahuje 6 rolí
*počet listov vyplýva z konštrukcia automat. dávkovača, ktorý podá list uteráka s dĺžkou 27,5 cm / 24 cm
Parametre
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 42 g/m2 |
| Délka: | 250 m |
| Průměr: | 19,5 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | Ručníky |
| Barva: | Bílá |
| Požadované vlastnosti: | Maxi |
Stiahnúť
Karta produktu.pdf (pdf, 356 kB)
Prohlášení pro styk s potravinami.pdf (pdf, 221.4 kB)















