Papírové ručníky v rolích jednovrstvé MAXI AUTOMATIC classic, 6 rolí/balení
Papírové ručníky v rolích jednovrstvé MAXI AUTOMATIC classic, 6 rolí/balení
-15%
Papírové ručníky v rolích MAXI AUTOMATIC classic, jednovrstvé, 6 rolí/balení Více
Kód produktu: 1867 Doprava a platba
Běžná cena 1 732 Kč.
Ušetříte
15% (260 Kč)
1 472 Kč s DPH
Papírové ručníky v rolích MAXI AUTOMATIC classic, jednovrstvé, 6 rolí/balení Více
Kód produktu: 1867 Doprava a platba
- recyklovaný papír ,jednovrstvý, délka návinu 250 m
- bílý - bělost 75%,vymačkávaný,vlnitý, gramáž 42 g/m2
- počet listů v roli 909 ks* /1042 ks*/
- uvedená cena je za jedno balení
Obchodní balení obsahuje 6 rolí
*počet listů vyplývá z konstrukce automat. dávkovače, který podá list ručníku o délce 27,5 cm / 24 cm
Parametry
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 42 g/m2 |
| Délka: | 250 m |
| Průměr: | 19,5 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | Ručníky |
| Barva: | Bílá |
| Požadované vlastnosti: | Maxi |
Ke stažení
Karta produktu.pdf (pdf, 356 kB)
Prohlášení pro styk s potravinami.pdf (pdf, 221.4 kB)















