Papírové ručníky v rolích dvouvrstvé, AUTOMATIC MINI, délka 120 m, 6 rolí/balení
Papírové ručníky v rolích dvouvrstvé, AUTOMATIC MINI, délka 120 m, 6 rolí/balení
-15%
Papírové ručníky v rolích AUTOMATIC MINI, dvouvrstvé, délka 120 m, 6 rolí/balení Více
Kód produktu: 1862 Doprava a platba
Běžná cena 1 416 Kč.
Ušetříte
15% (212 Kč)
1 204 Kč s DPH
Papírové ručníky v rolích AUTOMATIC MINI, dvouvrstvé, délka 120 m, 6 rolí/balení Více
Kód produktu: 1862 Doprava a platba
- vyrobeny ze 100% celulózy, barva bílá - bělost 85%
- vymačkávané, měkké, dvouvrstvé, délka návinu 120 m
- FSC a ECOLABEL certifikát
Obchodní balení obsahuje 6 rolí ručníků
Parametry
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 20 g/m2 |
| Délka: | 120 m |
| Průměr: | 16 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | Ručníky |
| Barva: | Bílá |
| Požadované vlastnosti: | Mini |
Ke stažení
Prohlášení ECOLABEL.pdf (pdf, 547.8 kB)
Karta produktu (8).pdf (pdf, 358 kB)













