Papierové uteráky v roliach dvojvrstvové, AUTOMATIC MINI, dĺžka 120 m, 6 roliek/balenie
Papierové uteráky v roliach dvojvrstvové, AUTOMATIC MINI, dĺžka 120 m, 6 roliek/balenie
-15%
Papierové uteráky v roliach AUTOMATIC MINI, dvojvrstvové, dĺžka 120 m, 6 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1862 Doprava a platba
Štandardná cena 58,10.
Ušetríte
15% (8,69)
49,41 s DPH
Papierové uteráky v roliach AUTOMATIC MINI, dvojvrstvové, dĺžka 120 m, 6 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1862 Doprava a platba
- vyrobené zo 100% celulózy, farba biela - bielosť 85%
- vytláčané, mäkké, dvojvrstvové, dĺžka návinu 120 m
- FSC a ECOLABEL certifikát
Obchodné balenie obsahuje 6 roliek uterákov
Parametre
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 20 g/m2 |
| Délka: | 120 m |
| Průměr: | 16 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | Ručníky |
| Barva: | Bílá |
| Požadované vlastnosti: | Mini |
Stiahnúť
Prohlášení ECOLABEL.pdf (pdf, 547.8 kB)
Karta produktu (8).pdf (pdf, 358 kB)













