Papírové ručníky jednotlivé, skládané OPTIMUM, bílé, 4000 ks
Papírové ručníky jednotlivé, skládané OPTIMUM, bílé, 4000 ks
-10%
Jednotlivé papírové ručníky skládané OPTIMUM, bílé, 4000 ks Více
Kód produktu: 1855 Doprava a platba
Běžná cena 877 Kč.
Ušetříte
10% (88 Kč)
789 Kč s DPH
Jednotlivé papírové ručníky skládané OPTIMUM, bílé, 4000 ks Více
Kód produktu: 1855 Doprava a platba
- jednovrstvé, surovina výběrový recykl, vymačkávané
- bílé, skládané do "V", gramáž 38 g/m2
- rozměry rozloženého ručníku 23 x 25 cm, složeného 11,5 x 25 cm
- certifikát zdravotní kvality
Obchodní balení: karton obsahuje 4000 ks ručníků (20 balíčků po 200 ks)
Parametry
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 38 g/m2 |
| Délka: | 25 cm |
| Šířka: | 23 cm |
| Obchodní balení: | 4 000 ks ručníků |
| Barva: | Bílá |
| Sklad ručníku: | V |
Ke stažení
Certifikát zdravotní kvality (2).pdf (pdf, 1.3 MB)
Karta produktu (2).pdf (pdf, 353.2 kB)




