Papierové uteráky jednotlivé, skladané OPTIMUM, biele, 4000 ks
Papierové uteráky jednotlivé, skladané OPTIMUM, biele, 4000 ks
-10%
Jednotlivé papierové uteráky skladané OPTIMUM, biele, 4000 ks viac
Kód produktu: 1855 Doprava a platba
Štandardná cena 35,99.
Ušetríte
10% (3,61)
32,38 s DPH
Jednotlivé papierové uteráky skladané OPTIMUM, biele, 4000 ks viac
Kód produktu: 1855 Doprava a platba
- jednovrstvové, surovina výberový recykl, vytláčané
- biele, skladané do "V", gramáž 38 g/m2
- rozmery rozloženého uteráka 23 x 25 cm, zloženého 11,5 x 25 cm
- certifikát zdravotný kvality
Obchodné balenie: kartón obsahuje 4000 ks uterákov (20 balíčkov po 200 ks)
Parametre
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 38 g/m2 |
| Délka: | 25 cm |
| Šířka: | 23 cm |
| Obchodní balení: | 4 000 ks ručníků |
| Barva: | Bílá |
| Sklad ručníku: | V |
Stiahnúť
Certifikát zdravotní kvality (2).pdf (pdf, 1.3 MB)
Karta produktu (2).pdf (pdf, 353.2 kB)




