Papierové uteráky v roliach jednovrstvové MINI AUTOMATIC, 11 roliek/balenie
Papierové uteráky v roliach jednovrstvové MINI AUTOMATIC, 11 roliek/balenie
-15%
Papierové uteráky v roliach MINI AUTOMATIC, jednovrstvové, 11 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1876 Doprava a platba
Štandardná cena 76,94.
Ušetríte
15% (11,53)
65,41 s DPH
Papierové uteráky v roliach MINI AUTOMATIC, jednovrstvové, 11 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1876 Doprava a platba
- recyklovaný, jednovrstvový, superbiely,
- vytlačený, vlnitý zosilnený, dĺžka navinu 137 m,
- počet listov 498 ks *
- uvedená cena je za jedno balenie
Obchodné balenie obsahuje 11 roliek uterákov
* počet listov vyplýva z konštrukcie automatického dávkovača, ktorý podá list uteráka s dĺžkou 27,5 cm< /p>
Parametre
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 42 g/m2 |
| Délka: | 137 m |
| Průměr: | 14,5 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Obchodní balení: | 11 rolí |
| Typ: | Ručníky |
| Barva: | Bílá |
| Požadované vlastnosti: | Mini |
Stiahnúť
Karta produktu.pdf (pdf, 354.8 kB)

