Papierové uteráky v roliach MAXI, 6 roliek, dĺžka 320 m
Papierové uteráky v roliach MAXI, 6 roliek, dĺžka 320 m
Papierové uteráky v roliach MAXI, biele, 16x6 roliek, dĺžka 320 m viac
Kód produktu: 1841 Doprava a platba
Papierové uteráky v roliach MAXI, biele, 16x6 roliek, dĺžka 320 m viac
Kód produktu: 1841 Doprava a platba
- recyklované,vytláčané, jednovrstvové, farba biela (belosť 75%)
- dĺžka návinu 320 m, šírka 20 cm, priemer role 20 cm, gramáž 1x28 g/m2
- vybratie špeciálnej dutinky umožňuje odvíjanie papiera zo stredu role
- Uvedená cena je za jedno balenie
Schválené na styk s potravinami. Spĺňajú požiadavky nariadenia Európskeho parlamentu č. 1935/2004 o materiáloch a predmetoch určených na styk s potravinami a nariadenie Komisie (ES) č. 2023/2006 z 22. decembra 2006 o správnej výrobnej praxi vo vzťahu k materiálom a predmetmi určené na styk s potravinami s potravinami.
Obchodné balenie obsahuje 6 rolí
Parametre
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 28 g/m2 |
| Délka: | 320 m |
| Průměr: | 20 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Barva: | Bílá |
| Požadované vlastnosti: | Maxi |













