Papírové ručníky v rolích MAXI, 6 rolí, délka 320 m
Papírové ručníky v rolích MAXI, 6 rolí, délka 320 m
-10%
Papírové ručníky v rolích MAXI, bílé, 6 rolí, délka 320 m Více
Kód produktu: 1841 Doprava a platba
Běžná cena 1 005 Kč.
Ušetříte
10% (101 Kč)
904 Kč s DPH
- recyklované,vymačkávané, jednovrstvé, barva bílá (bělost 75%)
- délka návinu 320 m, šířka 20 cm, průměr role 20 cm, gramáž 1x28 g/m2
- vyjmutí speciální dutinky umožňuje odvíjení papíru ze středu role
- Uvedená cena je za jedno balení
Schváleno pro styk s potravinami. Splňují požadavky nařízení Evropského parlamentu č. 1935/2004 o materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami a nařízení Komise (ES) č. 2023/2006 ze dne 22. prosince 2006 o správné výrobní praxi ve vztahu k materiálům a předměty určené pro styk s potravinami s potravinami.
Obchodní balení obsahuje 6 rolí
Parametry
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 28 g/m2 |
| Délka: | 320 m |
| Průměr: | 20 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Barva: | Bílá |
| Požadované vlastnosti: | Maxi |
Ke stažení
Prohlášení.pdf (pdf, 1.2 MB)
Certifikát zdravotní kvality.pdf (pdf, 467.8 kB)
RKB102 Karta produktu.pdf (pdf, 356.6 kB)













