Papierové uteráky v roliach jednovrstvové MINI AUTOMATIC, 140 m, 6 roliek/balenie
Papierové uteráky v roliach jednovrstvové MINI AUTOMATIC, 140 m, 6 roliek/balenie
-15%
Papierové uteráky v roliach MINI AUTOMATIC, jednovrstvové, 140 m, 6 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1875 Doprava a platba
Štandardná cena 65,82.
Ušetríte
15% (9,89)
55,93 s DPH
Papierové uteráky v roliach MINI AUTOMATIC, jednovrstvové, 140 m, 6 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1875 Doprava a platba
- 100% celulóza,superbiele - belosť 83%, vytláčané, mäkké
- dĺžka návinu 140 m, šírka 20,5 cm, priemer 15 cm < br>- obchodné balenie obsahuje 6 roliek uterákov
- počet listov v úlohe 509ks
- FSC certifikát
- uvedená cena je za jedno balenie
Parametre
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 40 g/m2 |
| Délka: | 140 m |
| Průměr: | 15 cm |
| Šířka: | 20,5 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | Ručníky |
| Barva: | Bílá |
| Požadované vlastnosti: | Mini |
Stiahnúť
Karta produktu.pdf (pdf, 355 kB)











