Papírové ručníky v rolích jednovrstvé MINI AUTOMATIC, 140 m, 6rolí/balení
Papírové ručníky v rolích jednovrstvé MINI AUTOMATIC, 140 m, 6rolí/balení
-15%
Papírové ručníky v rolích MINI AUTOMATIC, jednovrstvé, 140 m, 6rolí/balení Více
Kód produktu: 1875 Doprava a platba
Běžná cena 1 604 Kč.
Ušetříte
15% (241 Kč)
1 363 Kč s DPH
Papírové ručníky v rolích MINI AUTOMATIC, jednovrstvé, 140 m, 6rolí/balení Více
Kód produktu: 1875 Doprava a platba
- 100% celulóza,superbílé - bělost 83%, vymačkávané, měkké
- délka návinu 140 m, šířka 20,5 cm, průměr 15 cm
- obchodní balení obsahuje 6 rolí ručníků
- počet listů v roli 509ks
- FSC certifikát
- uvedená cena je za jedno balení
Parametry
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 40 g/m2 |
| Délka: | 140 m |
| Průměr: | 15 cm |
| Šířka: | 20,5 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | Ručníky |
| Barva: | Bílá |
| Požadované vlastnosti: | Mini |
Ke stažení
Karta produktu.pdf (pdf, 355 kB)











