Papírové ručníky v rolích MAXI, dvouvrstvé, 6 rolí/balení, délka 150 m
Papírové ručníky v rolích MAXI, dvouvrstvé, 6 rolí/balení, délka 150 m
-15%
Papírové ručníky v rolích MAXI - dvouvrstvé, 6 rolí/balení, délka 150 m, bílé Více
Kód produktu: 1840 Doprava a platba
Běžná cena 1 155 Kč.
Ušetříte
15% (173 Kč)
982 Kč s DPH
Papírové ručníky v rolích MAXI - dvouvrstvé, 6 rolí/balení, délka 150 m, bílé Více
Kód produktu: 1840 Doprava a platba
- recyklovaný materiál, návin 150 m, dvouvrstvý
- barva bílá, gramáž 2 x 18g/m2, perforace po 23 cm
Obchodní balení: 6 rolí v balení
Parametry
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 18 g/m2 |
| Délka: | 150 m |
| Průměr: | 19 cm |
| Šířka: | 23 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Barva: | Bílá |
| Požadované vlastnosti: | Maxi |
Ke stažení
Karta produktu (1).pdf (pdf, 221.3 kB)



