Papírové ručníky v rolích jednovrstvé TOP FLEXI MAXI 270 m, 6 rolí/balení
Papírové ručníky v rolích jednovrstvé TOP FLEXI MAXI 270 m, 6 rolí/balení
-15%
Papírové ručníky v rolích TOP FLEXI MAXI, jednovrstvé, 270 m, 6 rolí/balení Více
Kód produktu: 1884 Doprava a platba
Běžná cena 1 112 Kč.
Ušetříte
15% (167 Kč)
945 Kč s DPH
Papírové ručníky v rolích TOP FLEXI MAXI, jednovrstvé, 270 m, 6 rolí/balení Více
Kód produktu: 1884 Doprava a platba
- vyrobené ze 100% celulózy, 1 - vrstvé, vymačkávané, bílé
- vyjímatelná dutinka o průměru 6 cm, šířka role 20 cm, průměr role 20 cm
- návin 270 m, perforace po 33 cm, gramáž - 1 x 24 g/m2
obchodní balení: 6 rolí
Parametry
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 24 g/m2 |
| Délka: | 270 m |
| Průměr: | 20 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | Ručníky |
| Barva: | Bílá |
| Požadované vlastnosti: | Maxi |
Ke stažení
Karta produktu.pdf (pdf, 354.5 kB)








