Papierové uteráky v roliach jednovrstvové TOP FLEXI MAXI 270 m, 6 roliek/balenie
Papierové uteráky v roliach jednovrstvové TOP FLEXI MAXI 270 m, 6 roliek/balenie
-15%
Papierové uteráky v roliach TOP FLEXI MAXI, jednovrstvové, 270 m, 6 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1884 Doprava a platba
Štandardná cena 45,63.
Ušetríte
15% (6,85)
38,78 s DPH
Papierové uteráky v roliach TOP FLEXI MAXI, jednovrstvové, 270 m, 6 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1884 Doprava a platba
- vyrobené zo 100% celulózy, 1 - vrstvové, vytláčané, biele
- vyberateľná dutinka s priemerom 6 cm, šírka rolky 20 cm, priemer rolky 20 cm
- návin 270 m, perforácia po 33 cm, gramáž - 1 x 24 g/m2
obchodné balenie: 6 rolí
Parametre
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 24 g/m2 |
| Délka: | 270 m |
| Průměr: | 20 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | Ručníky |
| Barva: | Bílá |
| Požadované vlastnosti: | Maxi |
Stiahnúť
Karta produktu.pdf (pdf, 354.5 kB)








