Papírové ručníky v rolích dvouvrstvé MERIDA OPTIMUM MINI délka 60 m, 12 rolí/balení
Papírové ručníky v rolích dvouvrstvé MERIDA OPTIMUM MINI délka 60 m, 12 rolí/balení
-5%
Papírové ručníky v rolích MERIDA OPTIMUM MINI, dvouvrstvé, délka 60 m, 12 rolí/balení Více
Kód produktu: 1872 Doprava a platba
Běžná cena 593 Kč.
Ušetříte
5% (29 Kč)
564 Kč s DPH
Papírové ručníky v rolích MERIDA OPTIMUM MINI, dvouvrstvé, délka 60 m, 12 rolí/balení Více
Kód produktu: 1872 Doprava a platba
- certifikát FSC a EU Ecolabel: PL/004/011
- 2-vrstvé, vymačkávané, perforované po 25 cm,recyklované,gramáž 2 x 24 g/m2, bílé - bělost 75 %,
- rozměry role: průměr 13,5 cm, výška 20 cm, délka návinu 60 m ,počet lístků 240, rozměry lístku: 20 x 25 cm
- uvedená cena je za jedno balení
Obchodní balení obsahuje 12 rolí
Parametry
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 24 g/m2 |
| Délka: | 60 m |
| Průměr: | 13,5 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Obchodní balení: | 12 rolí |
| Typ: | Ručníky |
| Barva: | Bílá |
Ke stažení
Prohlášení.pdf (pdf, 1.2 MB)
ROB205 Karta produktu.pdf (pdf, 357.2 kB)
Ecolabel certifikát.pdf (pdf, 487.9 kB)
Certifikát zdravotní kvality.pdf (pdf, 467.8 kB)



