Papierové uteráky v roliach MAXI, dvojvrstvové, 6 roliek/balenie, dĺžka 150 m
Papierové uteráky v roliach MAXI, dvojvrstvové, 6 roliek/balenie, dĺžka 150 m
-15%
Papierové uteráky v roliach MAXI - dvojvrstvové, 6 roliek/balenie, dĺžka 150 m, biele viac
Kód produktu: 1840 Doprava a platba
Štandardná cena 47,39.
Ušetríte
15% (7,09)
40,30 s DPH
Papierové uteráky v roliach MAXI - dvojvrstvové, 6 roliek/balenie, dĺžka 150 m, biele viac
Kód produktu: 1840 Doprava a platba
- recyklovaný materiál, návin 150 m, dvojvrstvový
- farba biela, gramáž 2 x 18g/m2, perforácia po 23 cm
Obchodné balenie: 6 roliek v balení
Parametre
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 18 g/m2 |
| Délka: | 150 m |
| Průměr: | 19 cm |
| Šířka: | 23 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Barva: | Bílá |
| Požadované vlastnosti: | Maxi |
Stiahnúť
Karta produktu (1).pdf (pdf, 221.3 kB)



