Papírové ručníky v rolích MAXI, zelené, délka 180 m, 6 rolí/balení
Papírové ručníky v rolích MAXI, zelené, délka 180 m, 6 rolí/balení
Papírové ručníky v rolích MAXI, zelené, délka 180 m, 6 rolí/balení Více
Kód produktu: 1866 Doprava a platba
Papírové ručníky v rolích MAXI, zelené, délka 180 m, 6 rolí/balení Více
Kód produktu: 1866 Doprava a platba
- recyklované,vymačkávané, jednovrstvé, barva zelená,délka návinu 180 m
- průměr role 20 cm, gramáž 1x38 g/m2,
- vyjmutí speciální dutinky umožňuje odvíjení papíru ze středu role
Schváleno pro styk s potravinami. Splňují požadavky nařízení Evropského parlamentu č. 1935/2004 o materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami a nařízení Komise (ES) č. 2023/2006 ze dne 22. prosince 2006 o správné výrobní praxi ve vztahu k materiálům a předměty určené pro styk s potravinami s potravinami.
Obchodní balení: 6 rolí, uvedená cena je za jedno balení
Parametry
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 38 g/m2 |
| Délka: | 180 m |
| Průměr: | 19 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | Ručníky |
| Barva: | Zelená |
| Požadované vlastnosti: | Maxi |

















