Papierové uteráky v roliach MAXI, zelené, dĺžka 180 m, 6 roliek/balenie
Papierové uteráky v roliach MAXI, zelené, dĺžka 180 m, 6 roliek/balenie
Papierové uteráky v roliach MAXI, zelené, dĺžka 180 m, 6 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1866 Doprava a platba
Papierové uteráky v roliach MAXI, zelené, dĺžka 180 m, 6 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1866 Doprava a platba
- recyklované,vytláčané, jednovrstvové, farba zelená,dĺžka návinu 180 m
- priemer role 20 cm, gramáž 1x38 g/m2,
< span>- vybratie špeciálnej dutinky umožňuje odvíjanie papiera zo stredu role
Schválené na styk s potravinami. Spĺňajú požiadavky nariadenia Európskeho parlamentu č. 1935/2004 o materiáloch a predmetoch určených na styk s potravinami a nariadenie Komisie (ES) č. 2023/2006 z 22. decembra 2006 o správnej výrobnej praxi vo vzťahu k materiálom a predmetmi určené na styk s potravinami s potravinami.
Obchodné balenie: 6 roliek, uvedená cena je za jedno balenie
Parametre
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 38 g/m2 |
| Délka: | 180 m |
| Průměr: | 19 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | Ručníky |
| Barva: | Zelená |
| Požadované vlastnosti: | Maxi |

















