Papírové ručníky v rolích jednovrstvé MINI AUTOMATIC, 11rolí/balení
Papírové ručníky v rolích jednovrstvé MINI AUTOMATIC, 11rolí/balení
-15%
Papírové ručníky v rolích MINI AUTOMATIC, jednovrstvé, 11rolí/balení Více
Kód produktu: 1876 Doprava a platba
Běžná cena 1 875 Kč.
Ušetříte
15% (281 Kč)
1 594 Kč s DPH
Papírové ručníky v rolích MINI AUTOMATIC, jednovrstvé, 11rolí/balení Více
Kód produktu: 1876 Doprava a platba
- recyklovaný, jednovrstvý, superbílý,
- vymačkávaný, vlnitý zesílený, délka navinu 137 m,
- počet listů 498 ks *
- uvedená cena je za jedno balení
Obchodní balení obsahuje 11 rolí ručníků
* počet listů vyplývá z konstrukce automatického dávkovače, který podá list ručníku o délce 27,5cm
Parametry
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 42 g/m2 |
| Délka: | 137 m |
| Průměr: | 14,5 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Obchodní balení: | 11 rolí |
| Typ: | Ručníky |
| Barva: | Bílá |
| Požadované vlastnosti: | Mini |
Ke stažení
Karta produktu.pdf (pdf, 354.8 kB)

