Papírové ručníky jednotlivé, skládané, šedé, 5000 ks
Papírové ručníky jednotlivé, skládané, šedé, 5000 ks
-10%
Jednotlivé papírové ručníky skládané, šedé, 5000 ks Více
Kód produktu: 1856 Doprava a platba
Běžná cena 753 Kč.
Ušetříte
10% (75 Kč)
678 Kč s DPH
- jednovrstvé, surovina recykl, vymačkávané
- šedé, skládané do "V", gramáž: 40 g/m2
- rozměry rozloženého ručníku: 23 x 25 cm, složeného 11,5 x 25 cm
Obchodní balení: karton obsahuje 5000 ks ručníků (20 balíčků po 250 ks)
Parametry
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 18 g/m2 |
| Délka: | 150 m |
| Průměr: | 19 cm |
| Šířka: | 23 cm |
| Obchodní balení: | 5 000 ks ručníků |
| Barva: | Šedá |
| Požadované vlastnosti: | Maxi |
Ke stažení
Certifikát zdravotní kvality (2).pdf (pdf, 1.3 MB)
Karta produktu (3).pdf (pdf, 352.7 kB)





