Papierové uteráky jednotlivé, skladané, šedé, 5000 ks
Papierové uteráky jednotlivé, skladané, šedé, 5000 ks
-10%
Jednotlivé papierové uteráky skladané, šedé, 5000 ks viac
Kód produktu: 1856 Doprava a platba
Štandardná cena 30,90.
Ušetríte
10% (3,08)
27,82 s DPH
- jednovrstvové, surovina recykl, vytlačené
- šedé, skladané do "V", gramáž: 40 g/m2
- rozmery rozloženého uteráka: 23 x 25 cm, zloženého 11,5 x 25 cm
Obchodné balenie: kartón obsahuje 5000 ks uterákov (20 balíčkov po 250 ks)
Parametre
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 18 g/m2 |
| Délka: | 150 m |
| Průměr: | 19 cm |
| Šířka: | 23 cm |
| Obchodní balení: | 5 000 ks ručníků |
| Barva: | Šedá |
| Požadované vlastnosti: | Maxi |
Stiahnúť
Certifikát zdravotní kvality (2).pdf (pdf, 1.3 MB)
Karta produktu (3).pdf (pdf, 352.7 kB)





