Papírové ručníky jednotlivé, skládané, Z TOP 2860 ks
Papírové ručníky jednotlivé, skládané, Z TOP 2860 ks
-15%
Jednotlivé papírové ručníky Z TOP 2860 ks, skládané Více
Kód produktu: 1858 Doprava a platba
Běžná cena 1 271 Kč.
Ušetříte
15% (191 Kč)
1 080 Kč s DPH
– dvouvrstvé, vymačkávané, měkké, pevné
– ze 100% celulozy, bílé - bělost 80%
– skládané do "Z", rozměry ručníku 24 x 23 cm, gramáž 2 x 23 g/m2
Obchodní balení: karton obsahuje 2860 ks ( 20 balíčků po 143 ks ) ručníků
Parametry
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 23 g/m2 |
| Délka: | 24 cm |
| Šířka: | 23 cm |
| Obchodní balení: | 2860 ks ručníků |
| Barva: | Bílá |
| Sklad ručníku: | Z |
Ke stažení
Karta produktu (4).pdf (pdf, 262.5 kB)





