Papierové uteráky jednotlivé, skladané, Z TOP 2860 ks
Papierové uteráky jednotlivé, skladané, Z TOP 2860 ks
-15%
Jednotlivé papierové uteráky Z TOP 2860 ks, skladané viac
Kód produktu: 1858 Doprava a platba
Štandardná cena 52,15.
Ušetríte
15% (7,83)
44,32 s DPH
– dvojvrstvové, vytláčané, mäkké, pevné
– zo 100% celulózy, biele - belosť 80%
– skladané do "Z", rozmery uteráka 24 x 23 cm, gramáž 2 x 23 g/m2
Obchodné balenie: kartón obsahuje 2860 ks (20 balíčkov po 143 ks) uterákov
Parametre
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 23 g/m2 |
| Délka: | 24 cm |
| Šířka: | 23 cm |
| Obchodní balení: | 2860 ks ručníků |
| Barva: | Bílá |
| Sklad ručníku: | Z |
Stiahnúť
Karta produktu (4).pdf (pdf, 262.5 kB)





