Papierové uteráky v roliach dvojvrstvové MAXI, 100 m, 6 roliek/balenie
Papierové uteráky v roliach dvojvrstvové MAXI, 100 m, 6 roliek/balenie
-15%
Papierové uteráky v roliach MAXI, dvojvrstvové, 100 m, 6 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1870 Doprava a platba
Štandardná cena 23,39.
Ušetríte
15% (3,53)
19,86 s DPH
Papierové uteráky v roliach MAXI, dvojvrstvové, 100 m, 6 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1870 Doprava a platba
- papierové uteráky v roliach dvojvrstvové, biele - 85% belosť, vytláčané,
- návin 100 m, priemer role 19 cm, perforácia po 22,4 cm, span>- materiál: 100% celulóza
Obchodné balenie: 6 roliek v balení
Parametre
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 19 g/m2 |
| Délka: | 100 m |
| Průměr: | 19 cm |
| Šířka: | 19 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | Ručníky |
| Barva: | Bílá |
| Požadované vlastnosti: | Maxi |
Stiahnúť
Karta produktu (2).pdf (pdf, 231.1 kB)






