Papírové ručníky v rolích dvouvrstvé MAXI, 100 m, 6 rolí/balení
Papírové ručníky v rolích dvouvrstvé MAXI, 100 m, 6 rolí/balení
-15%
Papírové ručníky v rolích MAXI, dvouvrstvé, 100 m, 6 rolí/balení Více
Kód produktu: 1870 Doprava a platba
Běžná cena 570 Kč.
Ušetříte
15% (86 Kč)
484 Kč s DPH
Papírové ručníky v rolích MAXI, dvouvrstvé, 100 m, 6 rolí/balení Více
Kód produktu: 1870 Doprava a platba
- papírové ručníky v rolích dvouvrstvé, bílé - 85% bělost, vymačkávané,
- návin 100 m, průměr role 19 cm, perforace po 22,4 cm,
- materiál: 100% celulóza
Obchodní balení: 6 rolí v balení
Parametry
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 19 g/m2 |
| Délka: | 100 m |
| Průměr: | 19 cm |
| Šířka: | 19 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | Ručníky |
| Barva: | Bílá |
| Požadované vlastnosti: | Maxi |
Ke stažení
Karta produktu (2).pdf (pdf, 231.1 kB)






