Papírové ručníky jednotlivé, skládané, zelené, 5000 ks
Papírové ručníky jednotlivé, skládané, zelené, 5000 ks
-10%
Jednotlivé papírové ručníky, zelené, 5000 ks, skládané Více
Kód produktu: 1859 Doprava a platba
Běžná cena 777 Kč.
Ušetříte
10% (77 Kč)
700 Kč s DPH
– vymačkávané, „Z” sklad ,recyklované,vymačkávané,pevné, jednovrstvé
– rozměr ručníku: 25 x 23 cm , zelené
– obchodní balení - karton obsahující 5000 ks ručníků
– v kartonu je 20 balíčků po 250 ks ručníků
– díky obsahu pojiva v ručníku se po namočení netrhají
Parametry
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 40 g/m2 |
| Délka: | 25 cm |
| Šířka: | 23 cm |
| Obchodní balení: | 5 000 ks ručníků |
| Barva: | Zelená |
| Sklad ručníku: | Z |
Ke stažení
Karta produktu (5).pdf (pdf, 220.8 kB)
Prohlášení o shodě.pdf (pdf, 99.6 kB)



