Papierové uteráky jednotlivé, skladané, zelené, 5000 ks
Papierové uteráky jednotlivé, skladané, zelené, 5000 ks
-10%
Jednotlivé papierové uteráky, zelené, 5000 ks, skladané viac
Kód produktu: 1859 Doprava a platba
Štandardná cena 31,88.
Ušetríte
10% (3,16)
28,72 s DPH
– vytláčané, „Z” sklad ,recyklované, vytláčané, pevné, jednovrstvové
– rozmer uteráka: 25 x 23 cm , zelené
– obchodné balenie – kartón obsahujúci 5000 ks uterákov
– v kartóne je 20 balíčkov po 250 ks uterákov
– vďaka obsahu spojiva v uteráku sa po namočení netrhajú
Parametre
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 40 g/m2 |
| Délka: | 25 cm |
| Šířka: | 23 cm |
| Obchodní balení: | 5 000 ks ručníků |
| Barva: | Zelená |
| Sklad ručníku: | Z |
Stiahnúť
Karta produktu (5).pdf (pdf, 220.8 kB)
Prohlášení o shodě.pdf (pdf, 99.6 kB)



