Papírové ručníky jednotlivé, skládané, zelenkavé, 5000 ks
Papírové ručníky jednotlivé, skládané, zelenkavé, 5000 ks
-10%
Jednotlivé papírové ručníky, zelenkavé, 5000 ks, skládané Více
Kód produktu: 1860 Doprava a platba
Běžná cena 753 Kč.
Ušetříte
10% (75 Kč)
678 Kč s DPH
- vymačkávané "Z " sklad, silné, pevné, recyklované
- rozměr ručníku: 25 x 23 cm, zelenkavé
- do zásobníků na skládené papírové ručníky
- obchodní balení - karton obsahující 5000 ks ručníků
- v kartonu je 20 balíčků po 250 ks ručníků
- díky obsahu pojiva v ručníku se po namočení netrhají
Parametry
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 38 - 40 g/m2 |
| Délka: | 23 cm |
| Šířka: | 25 cm |
| Obchodní balení: | 5 000 ks ručníků |
| Barva: | Zelená |
| Sklad ručníku: | Z |
Ke stažení
Karta produktu (6).pdf (pdf, 218 kB)