Papierové uteráky jednotlivé, skladané, zelenkavé, 5000 ks
Papierové uteráky jednotlivé, skladané, zelenkavé, 5000 ks
-10%
Jednotlivé papierové uteráky, zelenkavé, 5000 ks, skladané viac
Kód produktu: 1860 Doprava a platba
Štandardná cena 30,90.
Ušetríte
10% (3,08)
27,82 s DPH
- vytláčané "Z" sklad, silné, pevné, recyklované
- rozmer uteráka: 25 x 23 cm, zelenkavé
- do zásobníkov na skladané papierové uteráky
- obchodné balenie - kartón obsahujúci 5000 ks uterákov
- v kartóne je 20 balíčkov po 250 ks uterákov
- vďaka obsahu spojiva v uteráku sa po namočení netrhajú
Parametre
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 38 - 40 g/m2 |
| Délka: | 23 cm |
| Šířka: | 25 cm |
| Obchodní balení: | 5 000 ks ručníků |
| Barva: | Zelená |
| Sklad ručníku: | Z |
Stiahnúť
Karta produktu (6).pdf (pdf, 218 kB)