Kuchyňské papírové utěrky dvouvrstvé Gastro, 48 rolí/balení
Kuchyňské papírové utěrky dvouvrstvé Gastro, 48 rolí/balení
-15%
Kuchyňské papírové utěrky Gastro dvouvrstvé, 48 rolí/balení Více
Kód produktu: 1861 Doprava a platba
Běžná cena 667 Kč.
Ušetříte
15% (100 Kč)
567 Kč s DPH
Kuchyňské papírové utěrky Gastro dvouvrstvé, 48 rolí/balení Více
Kód produktu: 1861 Doprava a platba
- dvouvrstvé, 100% celuloza, super bílé, vymačkávané, perforované po 21cm
- obchodní balení obsahuje 48 rolí
- délka 10 m, počet lístků v roli 48 ks
Parametry
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Délka: | 10 m |
| Průměr: | 10 cm |
| Šířka: | 22,5 cm |
| Obchodní balení: | 48 rolí |
| Typ: | Utěrky |
| Barva: | Bílá |
Ke stažení
Karta produktu (7).pdf (pdf, 455.9 kB)













