Kuchynské papierové utierky dvojvrstvové Gastro, 48 roliek/balenie
Kuchynské papierové utierky dvojvrstvové Gastro, 48 roliek/balenie
-15%
Kuchynské papierové utierky Gastro dvojvrstvové, 48 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1861 Doprava a platba
Štandardná cena 27,37.
Ušetríte
15% (4,10)
23,27 s DPH
Kuchynské papierové utierky Gastro dvojvrstvové, 48 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1861 Doprava a platba
- dvojvrstvové, 100% celulóza, super biele, vytláčané, perforované po 21cm
- obchodné balenie obsahuje 48 rolí
- dĺžka 10 m, počet lístkov v úlohe 48 ks
Parametre
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Délka: | 10 m |
| Průměr: | 10 cm |
| Šířka: | 22,5 cm |
| Obchodní balení: | 48 rolí |
| Typ: | Utěrky |
| Barva: | Bílá |
Stiahnúť
Karta produktu (7).pdf (pdf, 455.9 kB)













