Papírové čistivo MERIDA KLASIK TOP 1000
Papírové čistivo MERIDA KLASIK TOP 1000
-10%
Papírové čistivo MERIDA KLASIK TOP 1000 Více
Kód produktu: 1893 Doprava a platba
Běžná cena 2 080 Kč.
Ušetříte
10% (208 Kč)
1 872 Kč s DPH
- jednovrstvé, světlehnědé, recyklované, gramáž 1 X 26,5 g/m2
- určené k rychlému absorbování vody, olejů, šmíru atd.
- délka 1000 metrů, šíře role 32 cm, průměr role 37 cm
- uvedená cena je za jednu roli
Obchodní balení: 1 role
Parametry
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 X 26,5 g/m2 |
| Délka: | 1000m |
| Průměr: | 37 cm |
| Šířka: | 32 cm |
| Obchodní balení: | 1 ks |
| Barva: | Hnědá |
Ke stažení
UKW001 Karta produktu.pdf (pdf, 354.7 kB)



