Papierové čistivo MERIDA KLASIK TOP 1000
Papierové čistivo MERIDA KLASIK TOP 1000
-10%
Papierové čistivo MERIDA KLASIK TOP 1000 viac
Kód produktu: 1893 Doprava a platba
Štandardná cena 85,35.
Ušetríte
10% (8,53)
76,82 s DPH
- jednovrstvové, svetlohnedé, recyklované, gramáž 1 X 26,5 g/m2
- určené na rýchle absorbovanie vody, olejov, šmíru atď.
- dĺžka 1000 metrov, šírka rolky 32 cm, priemer rolky 37 cm
- uvedená cena je za jednu rolu
Obchodné balenie: 1 rola
Parametre
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 X 26,5 g/m2 |
| Délka: | 1000m |
| Průměr: | 37 cm |
| Šířka: | 32 cm |
| Obchodní balení: | 1 ks |
| Barva: | Hnědá |
Stiahnúť
UKW001 Karta produktu.pdf (pdf, 354.7 kB)



