Papírové čistivo z celulózy, MERIDA TOP LUX, menší, 2 role/balení
Papírové čistivo z celulózy, MERIDA TOP LUX, menší, 2 role/balení
-10%
Papírové čistivo MERIDA TOP LUX z celulózy, menší, 2 role/balení Více
Kód produktu: 1894 Doprava a platba
Běžná cena 529 Kč.
Ušetříte
10% (53 Kč)
476 Kč s DPH
Papírové čistivo MERIDA TOP LUX z celulózy, menší, 2 role/balení Více
Kód produktu: 1894 Doprava a platba
- 100% celulóza, super bílé, vymačkávané, perforované, bělost 80%, gramáž 2 x 20 g/m2
- dvouvrstvé, slepené vrstvy, délka návinu 145 m, šířka 23,5 cm, průměr 22,5 cm
- silně absorpční, nepouští vlákno, trvanlivé, bezprašné
- uvedená cena je za jedno balení
Obchodní balení obsahuje 2 role čistiva
Parametry
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 20 g/m2 |
| Délka: | 145 m |
| Průměr: | 22,5 cm |
| Šířka: | 23,5 cm |
| Obchodní balení: | 2 role |
| Barva: | Bílá |
| Perforace: | 30 cm |
Ke stažení
UTB003 Karta produktu.pdf (pdf, 355.3 kB)



