Papierové čistivo z celulózy, MERIDA TOP LUX, menšie, 2 rolky/balenie
Papierové čistivo z celulózy, MERIDA TOP LUX, menšie, 2 rolky/balenie
-10%
Papierové čistivo MERIDA TOP LUX z celulózy, menšie, 2 rolky/balenie viac
Kód produktu: 1894 Doprava a platba
Štandardná cena 21,71.
Ušetríte
10% (2,18)
19,53 s DPH
Papierové čistivo MERIDA TOP LUX z celulózy, menšie, 2 rolky/balenie viac
Kód produktu: 1894 Doprava a platba
- 100% celulóza, super biele, vytláčané, perforované, belosť 80%, gramáž 2 x 20 g/m2
- dvojvrstvové, zlepené vrstvy, dĺžka návinu 145 m, šírka 23,5 cm, priemer 22,5 cm
- silne absorpčné, nepúšťa vlákno, trvanlivé, bezprašné
- uvedená cena je za jedno balenie
Obchodné balenie obsahuje 2 role čistiva
Parametre
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 20 g/m2 |
| Délka: | 145 m |
| Průměr: | 22,5 cm |
| Šířka: | 23,5 cm |
| Obchodní balení: | 2 role |
| Barva: | Bílá |
| Perforace: | 30 cm |
Stiahnúť
UTB003 Karta produktu.pdf (pdf, 355.3 kB)



