Papierové uteráky v roliach jednovrstvové ECONOMY FLEXI MAXI, 320 m, 6 roliek/balenie
Papierové uteráky v roliach jednovrstvové ECONOMY FLEXI MAXI, 320 m, 6 roliek/balenie
Papierové uteráky v roliach ECONOMY FLEXI MAXI, jednovrstvové, 320 m, 6 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1864 Doprava a platba
Papierové uteráky v roliach ECONOMY FLEXI MAXI, jednovrstvové, 320 m, 6 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1864 Doprava a platba
Certifikát FSC a EÚ Ecolabel: PL/004/011
- jednovrstvové, recyklovaný papier- vytláčané, belosť 75 %
- biele, perforované každých 35 cm
- rozmery lístka: 20,5 x 35 cm
Schválené na styk s potravinami. Spĺňajú požiadavky nariadenia Európskeho parlamentu č. 1935/2004 o materiáloch a predmetoch určených na styk s potravinami a nariadenie Komisie (ES) č. 2023/2006 z 22. decembra 2006 o správnej výrobnej praxi vo vzťahu k materiálom a predmetmi určené na styk s potravinami s potravinami.
Obchodné balenie: balenie obsahuje 6 roliek
Parametre
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 20 g/m2 |
| Délka: | 320 m |
| Průměr: | 20 cm |
| Šířka: | 20,5 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | Ručníky |
| Barva: | Bílá |
| Požadované vlastnosti: | Maxi |











