Papírové ručníky v rolích jednovrstvé ECONOMY FLEXI MAXI, 320 m, 6 rolí/balení
Papírové ručníky v rolích jednovrstvé ECONOMY FLEXI MAXI, 320 m, 6 rolí/balení
Papírové ručníky v rolích ECONOMY FLEXI MAXI, jednovrstvé, 320 m, 6 rolí/balení Více
Kód produktu: 1864 Doprava a platba
Papírové ručníky v rolích ECONOMY FLEXI MAXI, jednovrstvé, 320 m, 6 rolí/balení Více
Kód produktu: 1864 Doprava a platba
Certifikát FSC a EU Ecolabel: PL/004/011
- jednovrstvé, recyklovaný papír
- vymačkávané, bělost 75 %
- bílé, perforované každých 35 cm
- rozměry lístku: 20,5 x 35 cm
Schváleno pro styk s potravinami. Splňují požadavky nařízení Evropského parlamentu č. 1935/2004 o materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami a nařízení Komise (ES) č. 2023/2006 ze dne 22. prosince 2006 o správné výrobní praxi ve vztahu k materiálům a předměty určené pro styk s potravinami s potravinami.
Obchodní balení: balení obsahuje 6 rolí
Parametry
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 20 g/m2 |
| Délka: | 320 m |
| Průměr: | 20 cm |
| Šířka: | 20,5 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | Ručníky |
| Barva: | Bílá |
| Požadované vlastnosti: | Maxi |











